Odświeżając zarówno przestrzeń domową, jak i usługową, stoimy przed trudnym zadaniem, jakim jest dopasowanie wyposażenia do stylu wnętrzarskiego. Tym samym trudno nie zauważyć, że znalezienie akcesoriów, które są nie tyle ponadczasowe, ile uniwersalne, niekiedy graniczy z cudem.

 • HOKER FROGNHOKER FROGN WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Designerski Hoker Frogn

  560,00 
 • KRZESŁO BOSTONKRZESŁO BOSTON WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialne Krzesło Boston

  1050,00 
 • HOKER STORDHOKER STORD WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Industrialny Hoker Stord

  660,00 
 • HOKER FOREST RZUT Z GÓRYHOKER FOREST WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Klasyczny Hoker Forest

  580,00 
 • STOŁEK STORDSTOŁEK STORD
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowy HOKER HOLEN

  960,00 
 • HOKER REDFERN RZUT DALEKIHOKER REDFERN WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowy Hoker Redfern

  830,00 
 • Komplet Long Forrest rzut z góry i bokuKomplet Long Forrest wymiary 1
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Loftowy Komplet Long Forest

  1920,00 
 • STOŁEK STORDSTOŁEK STORD WYMIARY
  Wybierz opcje
  ( 0 opinii )

  Minimalistyczny Stołek Stord

  570,00 

Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, oferujemy metalowe hokery z drewnianym siedziskiem, które doskonale wpisują się w niemalże każdą przestrzeń, zaczynając od pomieszczeń w stylu nowoczesnym i minimalistycznym, po urządzone na wzór loftowy czy skandynawski. Nie wierzysz? W takim razie nie zwlekaj i koniecznie zapoznaj się z naszymi propozycjami!

Hokery z metalu idealnie wyposażenie do niewielkiej kuchni

Niewielka przestrzeń kuchenna może przysporzyć wiele problemów, w szczególności jeśli chcemy, aby była ona wysoce funkcjonalna. Oczywiście nie wystarczy zaaranżować ją z głową. Niemałą rolę odgrywa również znajdujące się w niej wyposażenie. Doskonałym rozwiązaniem w takim wypadku stają się hokery z metalu, które ze względu na swoją kompaktowość można z łatwością schować pod niezabudowaną wyspą lub przedłużonym blatem. Niemniej metalowe hokery z drewnianym siedziskiem sprawdzą się również w innych pomieszczeniach i – co więcej – mogą niespodziewanie okazać się nietypowym dodatkiem, który nada przestrzeni odpowiedniego wydźwięku.

Metalowe hokery z drewnianym siedziskiem – wyposażenie, które będzie służyć latami

Gdy inwestujemy w wyposażenie, chcemy, aby służyło nam przez wiele lat. W Hugle jesteśmy tego w pełni świadomi, a najlepszym tego dowodem są hokery z metalu dostępne w naszym aktualnym asortymencie. Do ich stworzenia wykorzystujemy drewno z dębu naturalnego olejowane bądź lakierowane, które wyróżnia się niepodważalną trwałością oraz solidnością. Nie można również zapomnieć o licznych zaletach stalowej konstrukcji. To właśnie dzięki niej możemy śmiało powiedzieć, że nasze metalowe hokery z drewnianym siedziskiem są wysoce stabilne oraz bezpieczne, co przekłada się również na wygodę użytkowania.

Hokery z metalu na zamówienie

Rynek wyposażenia wnętrz w Polsce oferuje wiele różnorodnych mebli, za sprawą których możesz wykorzystać pełen potencjał pomieszczenia. Jednak niekiedy ogólnodostępne propozycje meblarskie nie spełniają wymagań klientów, tym samym stając się tymczasowym rozwiązaniem. Z pomocą przychodzi nasza firma, która oferuje ręcznie wykonane metalowe hokery z drewnianym siedziskiem, które nie wymagają od klienta samodzielnego skręcania. Jednak to nie wszystko! Decydując się na hokery z metalu z naszej oferty, masz pewność, że będą jedyne w swoim rodzaju. Nadasz więc pomieszczeniu, w którym się znajdą, nuty indywidualizmu oraz wyjątkowości.