Otwarcie Showroom Warszawa już 9.10.2021r. Zapraszamy!

Meble w stylu klasycznym są ponadczasowe. Ich ciepło i delikatność przypadają do gustu większości osób. Dlatego są one tak często wybierane. A ze względu na ich estetykę stanowią doskonałą aranżację sypialni. W pokoju tym powinniśmy czuć się dobrze. Sypialnia ma służyć wypoczynkowi, zatem atmosfera spokoju jest w niej mile widziana. Klimat pozwalający się wyciszyć i zrelaksować zapewnią szafki nocne klasyczne, stanowiące uzupełnienie reszty wystroju w stonowanych barwach i harmonijnym ustawieniu.

Klasyczne szafki nocne 

Ich obecność gwarantuje stworzenie pięknej i stylowej całości, a także daje pewność, że będziesz mieć pod ręką wszystko, czego potrzebujesz tuż przed zaśnięciem i zaraz po przebudzeniu. Klasyczne szafki nocne to meble, których w sypialni zabraknąć nie może. Dzięki nim pomieszczenie jest piękniejsze i bardziej funkcjonalne.

Nowocześnie klasyczne szafki nocne od Hugle

Choć reprezentują styl klasyczny, to nie mogą nie spełniać najwyższych standardów oferowanych przez nowoczesne meble. Z tego powodu klasyczne szafki nocne z naszej oferty to elementy wystroju wnętrza będące jednocześnie praktycznym uzupełnieniem kompletu mebli w sypialni. Szafka nocna najczęściej wykorzystywana jest do tego, aby przed snem i po przebudzeniu mieć szybki i łatwy dostęp do wody, budzika czy książki. Wszystko to bez problemu zmieści się na blacie szafki nocnej. Ale nasze szafki nocne w stylu klasycznym mają takie dodatki, jak druga półka w modelu Munkfors II czy szuflada w klasycznej szafce Namsos. Dzięki większej powierzchni użytkowej szafki te zmieszczą więcej przedmiotów, a w szufladzie możesz nawet schować leki. Najwyższe standardy dają pewność, że mebel nie ulegnie uszkodzeniu, bo wykonujemy go z doskonałej jakości materiałów, a szuflada zamontowana została na mocnych, wytrzymałych suwnicach, stworzonych według nowoczesnych standardów, jednak bez odbierania meblowi klasycznego charakteru.

Szafki nocne w stylu klasycznym w najlepszym wydaniu

Klasyczny wystrój wnętrz charakteryzują stonowane odcienie brązu, beżu i szarości. Pojawiają się także elementy białe. A jakie są klasyczne szafki nocne oferowane przez Hugle? Dajemy naszym klientom możliwość wyboru i tworzymy meble z takich materiałów, jakie wybiorą. Każdy mebel jest wykonany ręcznie z najwyższą starannością. To czyni go niepowtarzalnym w stopniu wyższym niż dopasowane do indywidualnych wymagań kolory ramy i blatu. Meble klasyczne mają prostą bryłę i surowe wykończenie. Ta prostota wymaga niebywałej precyzji podczas składania wyposażenia. Dlatego do pracy tej wyznaczyliśmy najlepszych fachowców, którzy uczynią Twoją szafkę nocną meblem doskonałym. Za sprawą ich zaangażowania otrzymasz perfekcyjnie przygotowaną z wyśmienitych materiałów dodatkową przestrzeń w sypialni. Szafki nocne w stylu klasycznym wspaniale spełniają swoje zadanie, a przy tym pięknie się prezentują. Połączenie prostej metalowej ramy z drewnianym blatem jest nowatorskim rozwiązaniem, które nie kłóci się z klasycyzmem. Przeciwnie, nadaje szafce charakter prostej elegancji, która wspaniale sprawdza się w sypialni.