Otwarcie Showroom Warszawa już 9.10.2021r. Zapraszamy!

Niewielkie przestrzenie mieszkalne bądź biurowe, a także obecność elementów ozdobnych w danym wnętrzu to częste powody wyboru biurka w stylu minimalistycznym.

Biurka minimalistyczne 

Biurka minimalistyczne o klasycznej konstrukcji

Klienci decydujący się na taki model chcą bowiem zachować spójność wystroju i umiarkowanie pod względem dodatków. Biurko ma spełniać przede wszystkim funkcję pulpitu, na którym znajdują się przybory piśmienne bądź urządzenia multimedialne. W ten sposób użytkownik może przy nim notować, czytać lub porządkować dokumenty.

Ten typ konstrukcji jest raczej klasyczny, ponieważ posiada nogi z profili stalowych oraz blat z naturalnego drewna dębowego. W celu podniesienia estetyki biurka i dodatkowego zabezpieczenia uzupełnieniem są: fornirowanie, olejowanie albo malowanie proszkowe w wybranym kolorze. W rezultacie można uzyskać pożądany efekt ochrony przed blaknięciem, zarysowaniami czy większymi uszkodzeniami elementów. Należy podkreślić, że w tym przypadku minimalizm nie oznacza ograniczeń funkcjonalności biurka. Jest to jedynie wykluczenie zbędnych dodatków.

Biurka minimalistyczne konfigurowane przez klienta

Możliwość wyboru konkretnych materiałów, wymiarów i kolorów to niewątpliwe zalety wyposażenia z showroomu marki hügle.pl. Taka konfiguracja uwzględnia również biurka minimalistyczne, które można pozyskać z różnymi wersjami odcienia blatu. Do najpopularniejszych należą między innymi: dąb naturalny, palisander indyjski, drzewo tygrysie, limba, mahoń czy wenge. Równie duże możliwości dotyczą ram w takich barwach, jak: biel, czerń, szarość, złoto bądź miedź.

Podstawowy wariant oferowanego przez nas biurka jest dla klienta jedynie wskazaniem interesującego zestawienia elementów. Nabywca może je dowolnie zmieniać, zgodnie z własnymi upodobaniami albo oczekiwaniami estetycznymi. W przypadku biurek minimalistycznych istnieje opcja wyboru spośród modeli o różnych długościach blatu. Na specjalne życzenie przyszłego właściciela możemy stworzyć mebel o niestandardowych wymiarach. W takiej sytuacji klient musi jednak liczyć się z wydłużonym czasem realizacji zamówienia. Potrwa on maksymalnie do 30 dni roboczych.

Biurka minimalistyczne bez konieczności skręcania

Bezsprzeczną korzyścią związaną z wyborem prezentowanej opcji wyposażenia jest wysyłka mebli w stanie gotowym. Do klienta trafiają zatem minimalistyczne biurka, które nie wymagają samodzielnego skręcania na podstawie instrukcji. Trzeba podkreślić, iż nabywca zyskuje oszczędność czasu, a także pewność, że model został właściwie złożony. Do tego nie musi obawiać się przypadkowego uszkodzenia elementów w czasie ich łączenia. Suma takich korzyści odnosi się do wszystkich biurek minimalistycznych z oferty naszego showroomu.

Trudności ze złożeniem mogłyby wystąpić zwłaszcza w grupie dość oryginalnych wersji, jak: Sanders, Elverum lub Kirkenes. Jednak nasza propozycja oznacza, że po stronie klienta zostają tylko sprawdzenie kompletności i ustawienie w wybranym miejscu. Zaprezentowany segment mebli cechuje się także nieprzemijającą popularnością. Minimalizm wizualny jest ponadczasowy, więc zakupione biurko szybko nie wyjdzie z mody. Można je potraktować jako inwestycję w eleganckie wnętrze.