Otwarcie Showroom Warszawa już 9.10.2021r. Zapraszamy!

Prostota, naturalne materiały, jasne odcienie, a także tradycyjne kontrasty kolorystyczne to jedne z głównych cech popularnej aranżacji wnętrz. Reprezentują je stoliki pomocnicze skandynawskie, które wpisują się w przedstawione trendy. Właśnie taką odmiennością wyróżnia się kategoria mebli z naszego asortymentu. W aspekcie funkcjonalnym oferuje jednak identyczne możliwości użytkowe, jak pozostałe wersje stolików. Co ważne, ten typ wyposażenia nie jest ściśle przypisany do jednego designu. Równie dobrze sprawdzi się w stylach: loftowym, industrialnym czy minimalistycznym. Trzeba tylko uruchomić kreatywność i wyobraźnię przestrzenną. W katalogach showroomu nabywcy mogą znaleźć także: hokery, szafki nocne i meble z marmurem.

Stoliki pomocnicze skandynawskie  

Nowoczesne aranżacje ze stolikami pomocniczymi skandynawskimi

Stoliki pomocnicze skandynawskie mogą być wykonane z egzotycznego drewna. To właśnie charakterystyka surowca wpływa na niewątpliwą klasę i styl takiego produktu. W tym względzie klienci mogą wybierać spośród wersji w odcieniach: palisander indyjski, limba, drzewo tygrysie czy amazaque. Grupę praktycznych dodatków w tym stylu uzupełniają nierzadko masywne pufy z materiału. Choć charakterystyka aranżacji skandynawskiej uwzględnia jasne lub kontrastujące odcienie, akceptuje też inne akcenty. Może nim być właśnie takie siedzisko w kolorze czerwonym lub zielonym. Z kolei stolik Bangkok udostępnia przestrzeń na zamontowanie dodatkowej szuflady.

Stoliki pomocnicze skandynawskie z ekologicznych materiałów

Brak obróbki materiałowej przy użyciu substancji chemicznych czy ingerencji w naturalną strukturę surowca cechuje stoliki pomocnicze skandynawskie z naszej oferty. Zachowanie atrakcyjnej surowości drewna litego oznacza podkreślenie sęków, słoi i subtelnych odmienności odcieni. Blaty w tej grupie mebli powstają z naturalnego dębu poddawanego procesowi olejowania. Podnosi on odporność elementu na zarysowania i przebarwienia. Ta część wyróżnia się gładkością powierzchni, charakterystyczną dla stolików pomocniczych w stylu skandynawskim. Takim modelem jest chociażby Alta o solidnej, stalowej podstawie. Podobne walory wizualne ma wariant Skien, pasujący również do wnętrz industrialnych oraz loftowych. Konsolę można umieścić w kuchni jako przestrzeń na ulubione przyprawy.

Sprawdzona konstrukcja stolików pomocniczych skandynawskich

Wysokogatunkowe drewno lite oraz stal nierdzewna stanowią bazę materiałową w stolikach pomocniczych skandynawskich. Profile nóg są najczęściej pomalowane na czarno, dając kontrast dla koloru naturalnego surowca na blacie. Zaprezentowana kategoria mebli uwzględnia raczej klasyczne tonacje kolorystyczne, czyli: czerń, biel i szarość. Dotyczą one, rzecz jasna, ewentualnej opcji zmiany barwy w podstawowym modelu stolika pomocniczego. Oczywiście wyjątkiem od tej reguły są przywołane już pufy Skagen, które wykorzystują również zieloną oraz czerwoną tkaninę. One także mogą być wykorzystane we wnętrzach w stylu skandynawskim. Jednak najbardziej pasują tam podstawowe wersje modeli: Mardel, Molde oraz Salla. Mogą być częścią zestawu podobnych mebli.