Otwarcie Showroom Warszawa już 9.10.2021r. Zapraszamy!

Spokój i harmonia panujące w danym wnętrzu wskazują na wybór takich mebli, jak stoły klasyczne. Próżno w nich szukać awangardowych rozwiązań projektowych albo innowacyjnych materiałów. To właśnie respektowanie tradycji rzemiosła stolarskiego jest ich podstawową zaletą. Można je poznać także po klasycznej konstrukcji, czyli prostokątnym lub owalnym blacie z czterema nogami. Ostatnie są rzecz jasna rozmieszczone przy jego krańcach. Chodzi więc o stoły w najpopularniejszych wersjach, ale też dwóch, głównych podejściach projektowych. Pierwsze obejmuje dużą ilość ozdobników nawiązujących do wybranego stylu lub epoki. Drugie zaś to: pełna symetria, harmonia i właściwe proporcje materiałowe. Marka hugle.pl jest wytwórcą polskich mebli dostarczanych nabywcom w wariancie gotowym. Nie wymagają zatem składania ani dokupowania kolejnych części. Co ważne, usługa nie jest obarczona dodatkowymi kosztami, gdyż klient zyskuje ją w kwocie zakupu. To spore ułatwienie, zwłaszcza gdy brakuje czasu albo wystarczających umiejętności.

Stoły klasyczne 

Eleganckie stoły klasyczne od polskiego producenta

Świetna klasa konstrukcyjna, żywotność materiałowa i odporność na intensywne użytkowanie to korzyści związane z wyborem stołów klasycznych. Co ważne, od początku do końca są one produkowane w Polsce. Jest to więc kontynuacja najlepszych tradycji rodzimego rzemiosła stolarskiego. Reprezentują je na przykład modele Bergen I i Haugesund I. Oba mają zbliżoną konstrukcję, przy jednoczesnym zastosowaniu podobnych surowców - gruby, dębowy blat oraz cztery, tradycyjnie rozmieszczone nogi. Główna różnica dotyczy tu podstawowych wymiarów i grubości belki tuż pod blatem. Takie detale często przeważają o wyborze jednego ze stołów klasycznych. Nabywca może dostosować zakup pod własne preferencje związane z: wykończeniem, kolorem i właśnie gabarytami. Hugle.pl proponuje też produkcję na specjalne zamówienie, czyli pod wymiar. Wystarczy podanie konkretnych parametrów, aby wybrany model pasował do mniej ustawnych przestrzeni. Firma od wielu lat współpracuje ze sprawdzonymi, polskimi partnerami.

Ponadczasowe piękno i estetyka stołów klasycznych

Zakupem stołów klasycznych będzie zainteresowany klient ceniący sobie tradycjonalizm, chcący kontynuować wystrój znany mu od pokoleń. Kiedy okazuje się, że meble ze względu na upływ czasu wymagają wymiany, wówczas warto zdecydować się na przykład na model rozkładany Phoenix lub Obihiro. Wstępnie przywołany będzie alternatywą dla salonowej ławy albo podobnego stołu. Zachowuje tradycyjny profil, a powierzchnia blatu może być szybko zwiększona. Wszystko dzięki cichym i szybkim prowadnicom marki Pottker. Ewentualne rozłożenie da użytkownikowi jeszcze jedną zaletę. Jest nią równomierna stabilność na blacie w newralgicznych punktach łączeniowych. Stół Obihiro to model do mniejszych jadalni i salonów, jednak zapewniający wygodę, a także komfort dla wielu osób. Mebel jest od początku produkowany ręcznie.