Otwarcie Showroom Warszawa już 9.10.2021r. Zapraszamy!

Wyczuwalny zwrot w kierunku natury i tendencji proekologicznych jest zauważalny także w podejściu do architektury wnętrz. Atrakcyjność wizualna współczesnych typów wyposażenia dotyczy również ograniczania obróbki materiałowej. Liczą się zabezpieczenie naturalnymi olejami oraz przeniesienie blatu na konstrukcję w awangardowej formie wraz z widocznymi niedoskonałościami struktury drewna. Taka charakterystyka dotyczy właśnie stołów z naturalnymi krawędziami. Są one delikatnie szczotkowane, co dobrze podkreśla sęki i słoje. Dostrzegalne mikropęknięcia albo zalania żywicą będą wyczuwalne pod dłonią. Dla przyszłych właścicieli te walory świadczą o atrakcyjności przedstawionych mebli. Podniesienie praktycznych właściwości blatu da również powłoka woskowa. Dzięki niej zabrudzenia nie będą wnikać w głębsze warstwy materiału. Tym samym, nawet po latach drewno nie zmieni swoich odcieni. W sytuacji braku dostępności oczekiwanego wymiaru w hugle.pl produkujemy stoły na specjalne zamówienie - do nietypowych lub mniej ustawnych wnętrz.

Stoły z naturalnymi krawędziami 

Stoły z naturalnymi krawędziami marki premium

Ponadprzeciętna jakość materiałów oraz dopracowanie detali wizualnych wyróżniają właśnie stoły z naturalnymi krawędziami. Takimi modelami są między innymi komplet Long Forest czy Ostfold. Pierwszy z przywołanych składa się z małego stolika wraz z dwoma stołkami. To rozwiązanie polecane do niewielkich kuchni lub wydzielonych aneksów. Będzie też świetnym wyjściem w przypadku małych powierzchni mieszkalnych. Gdy nie da się wygospodarować miejsca na jadalnię albo klasyczny stół – wyjściem jest zestaw Long Forest. Doskonały także do nowoczesnych kawalerek lub małych biur. Podobnie wszędzie tam, gdzie zasadne jest wygospodarowanie miejsca na dyskretny kącik kawowy. Komplet będzie ułatwiał: wypicie kawy w miłym towarzystwie, czas oczekiwania na wizytę czy codzienny przegląd prasy. Stół Ostfold jest z kolei prostym, lecz dość masywnym modelem do współczesnych jadalni. Szczególnie tych, stawiających na oryginalny, całkowicie własny styl. Wariant jest dostępny w odcieniach: czerni, szarości, mahoniu czy antracytu.

Niepowtarzalny design stołów z naturalnymi krawędziami

Nieregularny kształt w obrębie blatu to podstawowy wyróżnik wszystkich stołów z naturalnymi krawędziami. Nie musi to być rzecz jasna priorytet, gdyż niektóre profile surowcowe są poprowadzone po linii prostej. Chodzi po prostu o brak ingerencji dotyczącej obróbki tych krawędzi. Utrzymanie ich rzeczywistych form to także atut modeli Bergen I oraz Oslo Elipsa. Nazwa pierwszego kojarzy się z klimatem Skandynawii i rzeczywiście – nawiązuje do takiego designu. Przewagą tej opcji jest jednak łatwość dopasowania do innych stylów, w tym: loftowego, industrialnego czy nowoczesnego. Model sprawdzi się w jadalni lub salonie użytkowników mających kłopot z dopasowaniem wyposażeni. Oslo Elipsa to z kolei: cienki, jasny, rozległy, okrągły blat z oryginalną konstrukcją. Geometryczne wariacje łączą w nim podejście skandynawskie z motywami Dalekiego Wschodu. Można go dowolnie konfigurować. Nasze polskie meble dotrą do Państwa w formie gotowej do użytku (nie wymagają samodzielnego składania).